CA TOMA - Invia Úpice

CA TOMA - Invia Úpice

O nás

 

 

Vítáme Vás na webu CA Toma.   

 

Naším cílem je pomoci Vám vybrat tu nejlepší dovolenou. V naší agentuře máte k dispozici katalogy více než 60 CK-touroperátorů. Pokud si přinesete katalog jakékoliv CK, který jste získali kdekoliv po republice nebo od svých přátel, můžeme Vám i z tohoto katalogu objednat zájezd dle Vašeho přání. Okamžitě jsme schopni prověřit, zda Vámi vybraná CK plní v daném okamžiku podmínky zákona 159/1999 Sb. Celkem nabízíme produkty více než 80 pojištěných CK a z této nabídky si jistě vyberete.

 

V naší agentuře nezaplatíte ani o korunu navíc, než je uvedeno v katalogu a zajistíte si stejné služby, včetně slev, jako v CK, která katalog vydala. Navíc si odnesete cestovní smlouvu na originálu tiskopisu, tzn. ve stejné formě a rozsahu, jako v mateřské CK. Odpadne Vám cestování, další vedlejší náklady a ušetříte především čas. Vše můžete  vyřídit i korespondenčně pomocí e-mailu.

 

Je možné si zde zakoupit vstupenky na kulturní a sportovní akce. Spolupracujeme s agenturami TICKET ART, TICKETPORTAL, TICKETSTREAM, TICKETPRO, KUPVSTUPENKU a COLOSSEUM TICKET.

 

Těšíme se na Vaši návštěvu v naší kanceláři v Úpici.

Vytvářím objednávku...