CA TOMA - Invia Úpice

Tarisa Resort & Spa | Mont Choisy | Severní pobřeží | Mauritius | CA TOMA - Invia Úpice
ID: 744228

Tarisa Resort & Spa ***

Termín: 21.09. (Po) - 28.09. (Po) 2020

Délka pobytu: 8 dní, 6 nocí

Doprava: Letecky / Vídeň (00:00)

Strava: Polopenze

Cena: 31 390 Kč

Poloha
 Nedávno zrenovovaný hotel Tarisa Resort & Spa nabízí moderní komfort a skvělé vybavení. Nachází se u krásné písčité pláže v oblasti Mont Choisy v tropické zahradě. Hotel doporučujeme nenáročným klientům, kteří hledají odpočinkovou dovolenou. Mezinárodní letiště je vzdáleno cca 1 hodinu jízdy od hotelu, hlavní město se nachází 30 min. jízdy daleko a nákupní možnosti, restaurace a bary naleznete 10 minut chůzí do živého střediska Grand Baie. Vybavení: Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, 2 venkovní bazény, dětský bazén, jacuzzi, hlídání dětí, dětský klub, Spa centrum, pronájem aut, prádelna, čistírna, žehlení, směnárna, Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování: Terasa nebo balkon s venkovním nábytkem a výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady, telefon, SAT TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou a WC. Ubytování za příplatek: Rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice. Stravování: All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolení čaj, v baru neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů, A la Carte restaurace: indická (na základě předchozí rezervace). láž: Hotel leží přímo u písčité pláže. Sport a zábava: Potápění, vodní lyže, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, minigolf, diskotéka, karaoke, půjčovna kol, loď s proskleným dnem, deskové hry, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.  
Vybavení
 Vstupní hala s recepcí, restaurace, bar, 2 venkovní bazény, dětský bazén, jacuzzi, hlídání dětí, dětský klub, Spa centrum, pronájem aut, prádelna, čistírna, žehlení, směnárna, Wi-Fi připojení zdarma. Ubytování: Terasa nebo balkon s venkovním nábytkem a výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady, telefon, SAT TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou a WC. Ubytování za příplatek: Rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice. Stravování: All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolení čaj, v baru neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů, A la Carte restaurace: indická (na základě předchozí rezervace). Pláž: Hotel leží přímo u písčité pláže. Sport a zábava: Potápění, vodní lyže, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, minigolf, diskotéka, karaoke, půjčovna kol, loď s proskleným dnem, deskové hry, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.  
Ubytování
 Terasa nebo balkon s venkovním nábytkem a výhledem na moře, na bazén nebo do zahrady, telefon, SAT TV, minibar, trezor, zařízení na přípravu čaje a kávy, klimatizace, fén, koupelna se sprchou a WC. Ubytování za příplatek: Rodinný pokoj - 2 oddělené ložnice. Stravování: All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolení čaj, v baru neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů, A la Carte restaurace: indická (na základě předchozí rezervace). Pláž: Hotel leží přímo u písčité pláže. Sport a zábava: Potápění, vodní lyže, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, minigolf, diskotéka, karaoke, půjčovna kol, loď s proskleným dnem, deskové hry, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.  
Stravování
 All Inclusive: Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, odpolení čaj, v baru neomezené množství nealkoholických a místních alkoholických nápojů, A la Carte restaurace: indická (na základě předchozí rezervace). Pláž: Hotel leží přímo u písčité pláže. Sport a zábava: Potápění, vodní lyže, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, minigolf, diskotéka, karaoke, půjčovna kol, loď s proskleným dnem, deskové hry, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.  
Pláž
 Hotel leží přímo u písčité pláže. Sport a zábava: Potápění, vodní lyže, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, minigolf, diskotéka, karaoke, půjčovna kol, loď s proskleným dnem, deskové hry, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.  
Sport a zábava
 Potápění, vodní lyže, tenisový kurt, fitness centrum, stolní tenis, minigolf, diskotéka, karaoke, půjčovna kol, loď s proskleným dnem, deskové hry, Spa centrum: lázně, masáže, sauna, relaxační procedury.  
Popis zajezdu
Program pobytového zájezdu:

1.den: Sraz 2 hodiny na letiště před plánovaným odletem, odbavení, let na trase Praha (Vídeň) - Mauritius.

2.den - přílet na Mauritius, transfer do hotelu, ubytování. Volný program.

3.den - 2 dny do návratu : Pobyt ve vybraném hotelu, volno, koupání, zábava, možnost fakultativních výletů.

Předposlední den: Snídaně, volno volný program, transfer na letiště, odlet z Mauritia do Prahy (Vídně).

Poslední den: let na trase do Prahy nebo Vídně, přílet.

Odlety na Mauritius - odlety každý den, na libovolný počet nocí!!!
Na vyžádání Vám zajistíme let Vaší oblíbenou leteckou společností.

Cena zahrnuje: zpáteční letenku na Mauritius, transfery letiště - hotel - letiště, uvedený počet ubytování, uvedený počet stravování, asistenci partnerské CK- česky mluvící delegát, pojištění CK proti insolvenci, letištní a bezpečnostní taxy + palivový příplatek.

Cena nezahrnuje: Cestovní pojištění, připojištění proti stornu zájezdu, fakultativní služby.

Cena platí v optimálních knihovacích třídách letenek.
31.07. (Pá) - 09.08. (Ne) 2020 - 10 dní, 7 nocíStravováníDopravaSlevaCenaCeník
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Praha
-3%Last minute32 790 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Praha
-Last minute37 090 Kč
Vybrat termín
01.08. (So) - 09.08. (Ne) 2020 - 9 dní, 6 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute89 190 Kč
Vybrat termín
Dospělá osoba
All inclusive
Letecky/Vídeň
-Last minute92 890 Kč
Vybrat termín
01.08. (So) - 12.08. (St) 2020 - 12 dní, 9 nocí
Dospělá osoba
Polopenze
Letecky/Vídeň
-Last minute94 090 Kč
Vybrat termín
Cena zájezdu, popř. souhrnná cena zájezdu bude sdělena našimi pracovníky a bude uvedena ve smlouvě o zájezdu /potvrzení o zájezdu.
Informace o zájezdu
ZeměMauritius
MístoMont Choisy
HotelTarisa Resort & Spa
Dospělá osoba
Termín21.09.2020 - 27.09.2020 - s dopravou 21.09.2020 - 28.09.2020
DopravaLetecky
Odletové/odjezdové místoVídeň
StravováníPolopenze
Objednavatel:
Jméno *:
Příjmení *:
E-mail *:
Telefon *:
Ulice:
Město:
Psč:
Poznámka :
Máte-li uživatelský účet, Přihlašte se
Chcete-li vytvořit uživatelský účet, Registrujte se

Povinné údaje jsou označeny *
Prosím vyplňte povinné údaje (označené *)
E-mailová adresa není správná!
Pro odeslání objednávky, musíte souhlasit se všeobecnými podmínkami
Pořádající CK: Palma Travel, s.r.o. IČO: 28485432
Vytvářím objednávku...